Header Image
Start arrow Aktualności arrow Pierwsze na Śląsku warsztaty Core Energetics
lut 12 2017
Pierwsze na Śląsku warsztaty Core Energetics PDF Drukuj Email
Autor: Marzena Śniarowska - Tlatlik   
12.02.2017.

      Chciałam podzielić się wspaniałą nowiną! Po raz pierwszy na Śląsku poprowadzi wykład i warsztat dwudniowy moja serdeczna koleżanka i niezwykły człowiek zaangażowany w swoją pracę, Ala Konopko-Ulanecki. W latach 90-tych została osobistą asystentką twórcy Core Energetics – Johna Pierrakosa i pracowała z nim aż do jego śmierci w lutym 2001. Po ukończeniu szkolenia rozpoczęła pracę w Instytucie Core Energetics w Nowym Jorku, jako nauczyciel i instruktor terapii grupowej, gdzie pracuje do chwili obecnej. Znamy dobrze pracę Lowena, współpracownika Pierrakosa, o nim natomiast, choć był postacią ogromnie charyzmatyczną, wiemy o wiele mniej.

    Tak więc, jako że Alę namówiłam i myślę, że będzie ciekawie, zapraszam:) 18-19 luty Katowice z Core Energetics:)

“EMOCJE LUDZKA RZECZ” – podejście metody Core Energetics
Wykład i dwudniowy warsztat;
Co to jest ZDROWIE EMOCJONALNE? Dlaczego rozpoznawanie, doświadczanie i świadome wyrażanie naszych emocji jest ważne? 
Emocje są integralną częścią naszego doświadczenia i odczuwamy je w naszym ciele. Jedne z nich faworyzujemy i uważamy za pożądane inne są przez nas niechciane i wkładamy wiele wysiłku w ich kontrolowanie, co zwykle robimy automatycznie poprzez powstrzymanie oddechu i napięcie specyficznych mięśni naszego ciała. 
Jeśli nie jesteśmy w stanie wyrazić pełnej gamy naszych uczuć, szczególne tych bolesnych i niewygodnych, jak złość, strach czy nienawiść, nie jesteśmy w stanie w pełni doświadczać pozytywnych uczuć, jak miłość, ekstaza, empatia czy altruizm. Ludzie nie są wstanie osiągnąć dojrzałości emocjonalnej bez faktycznego doświadczania WSZYSTKICH uczuć. Brak dojrzałości emocjonalnej sprawia, że żyjemy „letnie” życie. Wielu z nas zna to poczucie – Jest dobrze, ale wiem, że mogłoby być dużo lepiej. 
Jeżeli miewasz problemy z
• Nawiązywaniem głębokich i satysfakcjonujących relacji
• Swobodnym wypowiadaniem swojego zdania
• Ufaniem ludziom i swoim własnym decyzjom
• Często idziesz na kompromis, żeby tylko być akceptowanym, itp., 
Zapraszamy na spotkanie, gdzie przy użyciu skutecznych technik Core Energetics będziesz miał/a możliwość popatrzenia na to, w jaki sposób, twoje zablokowane emocje stoją ci na drodze do głębszej radości i satysfakcji z życia. 
CORE ENERGETICS jest metodą samorozwoju łączącą ciało, emocje, umysł i duchowość. Integruje ona specyficzne techniki pracy z ciałem, ćwiczenia oddechowe i ekspresje poprzez glos z aspektem duchowym. Jest to udowodniony i efektywny system, który uczy świadomego sposobu doświadczania samego siebie i innych, czego efektem jest spontaniczność, autentyczność i poczucie pewności siebie. www.CoreEnergeticsPolska.com

PROWADZĄCA: Ala Konopko-Ulanecki M.A., C.C.E.P. dyrektor Core Energetics Polska, pedagog, psychoterapeuta i superwizor. Core Energetics zajmuje się od 20 lat prowadząc prywatną praktykę w Nowym Jorku z osobami indywidualnymi i grupami. Przez wiele lat pracowała, jako asystent twórcy CE, Johna Pierrakosa a potem, jako instruktor i trener w Instytucie Core Energetics w Nowym Jorku.
www.alakonopko.com Inwestycja: 800 zł

Wsparcie organizacyjne i zapisy: Marzena Śniarowska-Tlatlik, 607070666, marzka@life.pl 

Zmieniony ( 12.02.2017. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Newsletter
Jeśli chcesz otrzymywać informacje o bieżących zajęciach - wpisz poniżej swojego maila
Imię:
Email:Zawartość strony internetowej jest objęta prawami autorskimi.
Treści umieszczone na stronie stanowią  własność intelektualną i dobro osobiste.
Nie wolno kopiować tekstów i programów warsztatów w celu wykorzystania ich na swoich stronach internetowych czy w prowadzonych zajęciach komercyjnych.
Free template "Frozen New Year" by [ Anch ] Gorsk.net Studio. Please, don't remove this hidden copyleft! You have got this template gratis, so don't become a freak.